Bu platformda aşağıdaki işlemleri gerçekleştirebilirsiniz:


Web tasarım, Web programlama, Mobil yazılım (Android, IOS ve diğerleri) geliştirme, Masaüstü yazılım geliştirme, Banner, Logo ve grafik tasarımı, SEO, Yazı çeviri ve tez, reklam ve pazarlama, iş ve yönetim, video, animasyon ve ses konularında yaptırmak istediğiniz projeler için uzmanlardan teklif alabilir projenizi en uygun fiyata, en kısa sürede hayata geçirebilirsiniz. Proje girişi yapmak için tıklayınız. Ayrıca elektronik projeleriniz için http://elektronikprojem.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Projenize teklif veren uzmanların tüm bilgilerini inceleyebilir, daha önce sistem üzerinden gerçekleştirmiş olduğu projelerden aldığı puan ve yorumları görüntüleyebilirsiniz. Böylece projeniz için en iyi uzmanı kolaylıkla bulabilirsiniz. Uzmanlarla sistemimiz üzerinden mesajlaşabilir, telefon yoluyla görüşebilir ve böylece hızlı bir şekilde proje detaylarını konuşabilir, proje bütçesi ve teslim süresi konusunda uzlaşmaya varabilirsiniz.

Önemli Uyarı: Ödemelerin ve tüm işlemler sistemimiz üzerinden gerçekleştiğinde %100 güvence altındasınız. Bu aşamada sistem dışından ödeme talebinde bulunan uzmanları destek masasından bize bildiriniz. Sizin için tüm kullanım ücretsizdir bu nedenle projenizi ve ödeyeceğiniz ücreti riske atmamanızı önemle hatırlatırız.

Projenizi yaptıracağınız uzman’a karar verdiğinizde teklif bedelini sistemin havuz hesabına yatırmanız gerekiyor. Merak etmeyin! Ödemeniz doğrudan uzman’a aktarılmaz, siz projenizi eksiksiz teslim alana kadar havuz hesabında bekletilir. Böylece %100 güvenceyle sadece başarılı sonuca para ödersiniz.