.NET Yazılım Geliştirme

(0 Sipariş)
mustafakasmis_del
mustafakasmis_del
0 Puan (0)

İlan Bilgileri
1500

15 GÜNDE TESLİM.NET Yazılım Geliştirme Elektronik, Robotik ve Gömülü yazılım Projeleri için en doğru adres. Projeleriniz için onlarca uzmandan teklifler alın.Merhaba;

.NET teknolojilerini kullanarak web projeleri,siteleri yapabilirim. Projelere ait tasarımları CorelDRAW programını kullanarak yapabilirim. 2 yılı aşkın bir süreden beri yazılım ve programlama ile ilgileniyorum. Eğitim hayatım boyunca gerek grup çalışmalarında ve gerek kişisel olarak çeşitli projeler gerçekleştirdim.

Web sitesi veya web tabanlı projenizi sunmanız halinde;

1- Öncelikle gereksinim analizi ile projede neler olacağına, nelerin değişmeyeceğine karar verdiğimiz, hangi dil ve teknolojiler ile geliştirme yapılacağını belirlediğimiz detaylı bir proje dosyası oluşturuyoruz.

2- Tasarım aşamasında gerekli proje veya sitenin web (responsive duyarlı) tasarımı,database tasarımı vb. tasarım aşamalarını gerçekleştiriyoruz. Eğer web tasarımı hazır ise tasarım tarafıma bildirilip,kodlama aşamasında bu tasarımı gerçekleştiriyorum. Bu aşamada karşılıklı onay alınarak ilerleniyor.

3- Kodlama aşamasında ise analizi ve tasarım kısmı bitmiş web projesinin veya sitesinin, gerekli front-end ve back-end kodlamaları genel standartlara bağlı kalınarak yapılır.

4- Test aşamasında proje sahibinin isterlerinin yerine getirilip getirilmediği kontrol edilir ve problemler var ise gerekli düzenlemeler yapılır. Proje veya sitenin farklı tarayıcı ve cihazlardan kullanımları yapılır, hatalar varsa düzeltilir. Proje veya site yayına alınması için, proje sahibinin onayına sunulur.

5- Bakım ve destek aşamasında ise proje veya site kullanımda(yayında) olduğu sürece, oluşan hatalar tarafımca düzeltilir, yapılması gereken güncellemeler tarafımca gerçekleştirilir.


İletişim için webprojem.com üzerinden mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz..NET Yazılım Geliştirme - Elektronik Devre Projeleri

.NET Yazılım Geliştirme - Elektronik Devre Projeleri

Yorum bulunamadı...