Web Projem'in genç ve dinamik kurucu ekibi olan bizler, günümüz çağında özellikle web sektörünün büyük bir hızla büyümesi sonucu ortaya çıkan ihtiyaçların, güvenli bir platformda en hızlı şekilde karşılanmasını sağlamak ve bu işin uzmanlarına iş olanağı sağlamak amacıyla webprojem.com u MIYEC Web Teknolojileri LTD. ŞTİ. bünyesinde hizmete açma ihtiyacı duyduk. Özellikle Start up proje sahipleri olmak üzere Web sistemleri, Mobil uygulama ya da oyun yazılımları, gerçel zamanlı yazılımlar, danışmalık, çeviri, grafik tasarım, video animasyon gibi iş sektörlerinde proje yaptırmaya ihtiyacı olan işverenler ile Türkiye'nin dört bir yanında bulunan freelancer uzmanları ya da şirketleri kısacası bu işin uzmanlarını; güvenli bir platformda buluşturmayı hedefledik.

Benzer platformlardan farklı olarak üye olmak, proje ilanı vermek, teklif vermek ücretsiz olup, başarıyla tamamlanan projelerde uzmandan kesilen çok düşük komisyon oranları, iletişim serbestliği ile hem uzmanın hem de işverenin haklarını korumayı hedefleyen, üyelerinin memnuniyetini her zaman ön plana çıkaran, 7 gün 24 saat aktif destek hattımız ile sorunlarınıza en kısa sürede çözüm sunan genç, dinamik ve azimli bir ekiple daima yanınızdayız...

Çıktığımız bu yolda; siz değerli ziyaretçilerimizin olumlu olumsuz tüm görüş ve önerileriyle daha da büyümek ilk ve tek hedefimizdir.

Saygılarımla
Egemen CAN